بروکرها

course image
کشور: سیشل کارمزد: 5.0 $
اوپو فاینسس

بروکر اپوفایننس به عنوان یک بروکر جدید و تازه نفس است که تا چند وقت پیش با عنوان بروکر اپوفارکس شناخته میشد؛ در واقع اپوفارکس برای آنکه فعالیت خودش را صرفاً محدود به فارکس نکند و بتواند به آسیاییها مخصوصاً کاربران ایرانی خدماتش را ارائه دهد،

course image
کشور: روسیه کارمزد: 16.0 $
بروکر آلپاری

بروکر آلپاری یک کارگزار معاملاتی است که خدمات معاملاتی در بازار جفت ارزها (Forex) و اجناس مشتقه (CFD) ارائه می‌دهد. این شرکت در تاریخ ۲۴ دسامبر ۱۹۹۸ در شهر کازان، روسیه تأسیس شده است.

course image
کشور: قبرس کارمزد: 8.0 $
بروکر ویندزور

بروکر ویندزور در ابتدا به عنوان یک تجارت خانوادگی توسط نیکلاس ابوآیتا تأسیس شد. این شرکت در سال ۱۹۸۸ پس از دریافت مجوز از بانک مرکزی قبرس برای فعالیت‌های خود، به رسمیت شناخته شد و در سال ۲۰۰۱ فعالیت‌های تجارت آنلاین را آغاز کرد.

course image
کشور: قبرس کارمزد: 3.5 $
بروکر لایت فارکس / لایت فایننس

با توجه به سابقه بلند بروکر لایت فارکس، مشخص است که این بروکر یکی از بروکرهای پرطرفدار و معتبر در صنعت فارکس است. با بیش از ۱۸ سال تجربه درخشان، لایت فارکس به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه خدمات معاملاتی به تریدرها شناخته می‌شود.

course image
کشور: ترکیه، قبرس کارمزد: 5.0 $
آمارکت

بروکر آمارکتس در سال 1385 فعالیت خود را استارت زد و هم اکنون در کشورهای روسیه، اوکراین، انگلستان، ترکیه، قبرس، ارمنستان، تایلند، آفریقای جنوبی دارای نمایندگی رسمی و معتبر می باشد. واریز و برداشت | ارزدیجیتال, ریالی, تاپ‌چنج

Fx Bama در اینستاگرام

ما هر روز کلی مطالب آموزشی جالب در اینستاگراممون منتشر می‌کنیم!